já

Jak se se mnou spolupracuje?

Poslechněte si můj rozhovor o Linkedin na rádiu ZET nebo MediaGuru.

 


děkuji moc za dnešní proškolení. Zas jsem se o kousek posunula. A pak taky - potkat člověka skutečně pracovitého, vstřícného a příjemného (pardon, jsem si to neodpustila :-) ) bylo velmi osvěžující a značně inspirativní.

Karolína Čiklová, copywriter


 

  

Touto cestou bych ráda poděkovala panu Kratochvílovi za cenné informace a praktické rady, které mi poskytl v rámci individuálního školení Facebooku a reklamního systému Facebook Ads. Všem vřele doporučuji. Určitě to nebylo poslední školení, kterého jsem se účastnila :).

Veronika Pospěchová
Shanna media (individuální konzultace Facebook & Facebook ADS)


 

 

Jiří Kratochvíl s námi spolupracoval v roce 2012 a 2013 na prvotním založení, nastavení a správě sociálních sítí. Za jeho působení se nám podařilo rozjet sociální sítě, zvýšit návštěvnost našeho webu a zvýšit tržby přes internet a navíc zviditelnit naší společnost. Navíc podával vždy přesné výstupy a vyhodnocení marketingových akcí. Jiří je spolehlivý, velmi flexibilní, kreativní, k práci má proaktivní přístup. Spolupráce s Jiřím pro nás byla přínosem, je to profesionál na svém místě.

 

Blanka Hrubá
ředitelka prodeje CK Vítkovice Tours


 

 

Včera jsem pozval pana Jiřího Kratochvíla a požádal ho o pomoc v rámci celkové komunikace na facebooku. Doufám, že využijeme jeho bohatých zkušeností a zúročíme veškeré rady .-). Ještě jednou tímto děkuji.

Jaromír Nadhajský
Mediawalk s.r.o.


 

Facebook a jeho správa je přece jednoduchá věc, která nevyžaduje moc času a ani odbornost, to prostě zvládne každý. Tohoto názoru jsme se drželi až do doby, než jsem se potkal s Jirkou Kratochvílem. Po jeho „auditu“ naší FB stránky jsme se dohodli na spolupráci. Od té doby šla kvalita našeho FB profilu neuvěřitelnou mírou vpřed – ze 100 fanoušků jsme se rázem dostali na 900 a i další statistiky strmě stoupaly. Profesionalita, stále on-line, kvalita a spolehlivost – to je stručné shrnutí naší dvouleté spolupráce. Děkujeme!

Mgr. Petr Juříček
výkonný ředitel EXAGE.eu

 


 

„S velikým potěšením a hlavně klidným svědomím mohu doporučit pana Kratochvíla i svým nejlepším přátelům a známým. Na základě mé osobní zkušenosti jej vnímám jako člověka, který nejenom velice dobře rozumí kampaním na Facebooku, ale zároveň má velice ochotný přístup, umí mluvit „ne-IT“ řečí a ještě ke všemu je precizní a kreativní. Určitě s ním budu i v budoucnu řešit věci týkající se této oblasti. Už teď se těším na další spolupráci :-)“

Zdeněk Pouba — RE/MAX Reality Servis, Opava


Pana Kratochvíla mohu doporučit. Inspiroval mě a ukázal mi cestu kudy se vydat v internetovém marketingu.“


Stěhování Matěj


Rádi bychom toutou cestou poděkovali panu Kratochvílovi za jeho vstřícné jednání a profesionální přístup. Svým grafickým návrhem pomohl vytvořit vizuální profil našich webových stránek www.karmatours.cz a díky jeho SEO optimalizaci se dostáváme na přední stránky internetových vyhledávačů. Oceňujeme hlavně vysokou kvalitu jeho práce a smysl pro přemýšlení v širším kontextu. Naši vzájemnou spolupráci s panem Kratochvílem nadále rozšiřujeme a rozvíjíme, neboť víme, že jsme naši korporátní identitu svěřili do správných rukou.

Eva Filipová
výkonná ředitelka Karma Tours


Ráda bych se podělila o své zkušenosti s prací pana Jiřího Kratochvíla. Jeho služeb využívám již několik let. Poskytuje nám komplexní služby od vytvoření našich internetových stránek s následnou údržbou a pravidelnou aktualizací až po marketingovou podporu našeho produktu na internetu a optimalizaci poměru mezi náklady na reklamu a počtem získaných klientů. Spolupráci s panem Kratochvílem můžu vřele doporučit. Je odborníkem ve své oblasti, reaguje pohotově a náklady na jeho služby se nám vždy rychle vrátí.

Eva Cimmermanová
majitelka cestovní agentury
www.dovolenavkaravanu.cz ~ info@dovolenavkaravanu.cz


S panem Kratochvílem spolupracujeme již druhým rokem a nesmírně si vážíme jeho nekončící vstřícnosti a spolehlivosti. Samozřejmě jsme nad míru spokojeni s veškerou grafickou tvorbou. Opravdu doporučuji!

Jaromír Nadhajský
jednatel firmy mediaWALK

www.mediawalk.cz ~ obchod@mediawalk.cz


Dostali jsme na pana Kratochvíla skvělé doporučení, čekali jsme tedy dobré služby. Nicméně pan Kratochvíl naše očekávání vysoce překonal a dnes můžeme říct, že v dané oblasti se stal již našim výhradním partnerem. To zřejmě dostatečně vyjádří naši spokojenost s jeho nadstandardním přístupem. Těšíme se na dlouhodobou spolupráci :-)

 

Alex Selník
jednatel Realex Finance s.r.o.
realexfinance@realexfinance.cz


Pana Kratochvíla jsme využili pro tvorbu katalogu a ceníku pro naši společnost Dieseltechnika.cz v rámci účasti na mezinárodním veletrhu Automechanika ve Frankfurtu. Na přípravu katalogu nebylo mnoho času a navíc katalog byl proveden v anglickém a německém jazyce. Pan Kratochvíl se nám maximálně přizpůsobil a pracoval pro nás ve dne i v noci a odvedl excelentní práci, jak graficky, tak i odborným poradenstvím. Vše se stihlo do poslední minuty. Jeho katalog nám přivedl zákazníky z celé Evropy, ale také z Ameriky, Austrálie, Japonska, Číny a dokonce i Afriky.

Ivo David
area manager, Dieseltechnika.cz


 

Jsem nákladní a autobusový dopravce. Rozhodl jsem se realizovat zajímavou novinku, a to dopravu osob z Ostravy na letiště do Katowic. Tato služba tady nebyla a byla poměrně žádaná. Vznikl mi jeden drobný problém, a to spolehlivý rezervační systém pro budoucí klienty. Na doporučení známých jsem požádal pana Kratochvíla Jiřího o zajištění tohoto systému. Už při prvním setkání mi bylo jasné, že je to muž na pravém místě. Mohu zodpovědně říci, že mě opravdu nezklamal. Sympatický, pružný a komunikativní chlap na pravém místě. Systém navrhnul, vytvořil a zprovoznil opravdu v krátké dodací lhůtě. Jsem opravdu spokojen. Mohu vřele doporučit všem!

Petr Tomis
bohemia.sluzby.cz ~ reditelbohemiatour@seznam.cz ~ 775 775 490


Ráda bych poděkovala panu Kratochvílovi za dobře odvedenou práci, kterou odvedl na našich webových stránkách. V průběhu naší spolupráce byl velice ochotný, vstřícný, profesionální a kreativní. Věříme, že to byl pouze začátek naší spolupráce.

Ing. Michaela Grobelná
www.flexinajmy.cz


Chtěl bych poděkovat panu Kratochvílovi za vzornou spolupráci na tvorbě loga pro můj e-shop. Vše proběhlo naprosto bez problémů a tak, jak jsem požadoval. Takových lidí je už jako šafránu, doporučuji!

Jiří Drastich
majitel online obchodu
www.perfectbike.cz ~ info@perfectbike.cz


Práce Jiřího Kratochvíla byla rychlá, přesná a cenově přijatelná. Návrh byl zpracován dle našich představ. Jsme spokojeni.

Tomáš Mydlarčík
majitel Envisolar energy s.r.o.


Byla jsem velmi spokojena s prací pana Kratochvíla, hlavně s jeho trpělivostí :) Velice doporučuji a v práci s ním budu nadále pokračovat.

Lucie Mrázková
majitelka restaurace Pellegrino


Jednání s Jiřím bylo rychlé, korektní a bezproblémové. S výslednou prací jsem byl spokojen. Doporučuji jeho služby i všem ostatním.

Lukáš Prokeš
manažer obchodní sítě CET 21
www.nova.cz ~ lukas.prokes@nova.cz


Na pana Kratochvíla jsme získali kontakt z referencí. Popravdě jsme s jeho prací nadmíru spokojeni, co se týče kreativity, ceny, ale také rychlosti. Naše spolupráce začala na webdesignu a pokračuje doposud, co se týče návrhů reklam, bannerů a různých propagačních materiálů. Pana Kratochvíla doporučuji, za celou dobu nebylo nic problém, a to si dokážeme navymýšlet hvězdné zámky :-)

Tomáš Procházka
www.stroll-obuv.cz ~ info@stroll-obuv.cz ~ 775 519 345


Výborná spolupráce v oblasti marketingu a grafiky.

Jan Staroba
CEO Chytrý software
www.chytrysoftware.cz


Zúčastnil jsem se školení online marketingu ve VIVA Ostrava. Přednášel pan Jiří Kratochvíl. Děkuji Jiří za úžasné školení. Je super poznat školitele, který je protřelý praxí stejně jako školou a co mohu říci je: Pokud hledáte školení nabité informacemi ve schůdné formě, kde terminologie je použita z lidského nikoli programátorského jazyka, vřele doporučuji. Co vše se dá jednoduše bez nákladů zajistit pro propagaci vlastní silou je až neuvěřitelné, nicméně splnitelné. Za co se vyplatí připlatit profíkům a do čeho se mohu pustit sám, jsem se dověděl také. Za co platím zbytečně a co je již dlouho nefunkční přežitek, bylo diskutováno dostatečně a na příkladech. Výsledky z praxe mě také potěšily. Toto školení je pro mne otevřením cesty k dalším dveřím a dalším školením, které pan Jiří dělá (naštěstí v dojezdové vzdálenosti ve Viva Centru v Ostravě). Díky!

Vít Swaczyna
masér, terapeut, lektor a konzultant
www.nechcibolest.cz ~ vit@swaczyna.cz ~ 605 887 736


Školením „Posilujeme firemní web a spravujeme sociální sítě ve firmě“ jsem byla nadšená. A jelikož jsem amatér v tomto oboru, bylo pro mě hodně přínosné a inspirující. Ještě jednou děkuji.

Andrea Rašnerová
www.cevo.cz

Vybraní klienti