já

online
marketing

PPC reklama a remarketing / sociální sítě a Facebook / Služby v internetovém marketing

 

Jak Vám mohu v online marketingu 
a reklamě na internetu pomoci?

Jsem social media a online marketing specialista s praxí od roku 2004. Online marketingem se profesionálně zabývám od roku 2004, kdy jsem poprvé nastoupil na marketingové oddělení významné cestovní kanceláře a internetový marketing jsem dělal pro cestovní ruch dalších zhruba 8 let. 

Aktuálně pracuji na volné noze pro řadu klientů, kde se o marketing přímo starám nebo zde funguji jako konzultant.

 

A co mohu nabídnout Vám?

V dnešní době se zaměřuji především na efektivní online marketing, což znamená, že se snažím firmám ukázat i jinou formu propagace na internetu, než je nákup placených článků, bannerů, aj. reklamních formátů. Ty mají sice velký zásah, ale ten je krátkodobý. Jejich účinek funguje jen do té doby, dokud nedojde na reklamním účtu kredit:-)

Snažím se firmy více vtáhnout do dění v internetovém marketingu třeba tak, aby nepodceňovali význam obsahu pro jejich weby. Kontinuální budování obsahu je sice náročné, ale zato výsledky přináší a ne krátkodobé.

Umím myslet tzv. cross-channel, takže vám vždy navrhu řešení, které zasáhne hned několik digitálních kanálů najednou. Dám tomu jasný rámec, vizi a především exekutivu tak, aby vše zapadalo do sebe a tento mix vám začal fungovat. 

Jsem zároveň schopen pro váš projekt fungovat jako iterim manager, kdy si stanovíme cíle a čas, po který bych měl u vás ve firmě zavést nový systém a jakmile ten bude nastartovaný, přenechám již exekutivní činnosti vašim kmenovým zaměstnancům a půjdu rozbýhat zase něco jiného.

 

Školení sociálních sítí pro firmy i individuální konzultace

Poslední roky se specializuji na komunikaci a rozjezd sociálních sítí, ať se jedná o Facebook, LinkedIn, Instagram a propojení těchto kanálů do komunikace a života firem či jednotlivců.

Proškolím vaše zaměstnance, kteří mají sociální sítě ve firmě na starosti nebo s vámi projdu výhody a specifika jednotlivých sítí tak, abyste jejich princip pochopili a dokázali je plně zapojit do komunikace ať již firmy nebo k růstu osobní značky jako jednotlivec.

Potřebujete proniknout do tajů sociálních sítí? Naučit se používat firemní Facebook stránky pro firmu, zapojit do tvorby osobního brandu LinkedIn nebo získat fanoušky a zákazníky ze zahraničí třeba na Instagramu? Zavolejte mi pro individuální školení & konzultaci sociálních sítí.

 

Vybraní klienti