já

Školení Linkedin: Buďte hvězda Linkedin

Školení Linkedin pro obchod a osobní brand

Linkedin už dávno není síť ajťáků nebo marketérů. Není to ani síť HR managerů nebo lidí hledající práci. Linkedin je skvělý nástroj pro budování osobního brandu a naprosto nezbytný pro všechny obchodníky, marketéry, networkery, personalisty a prostě pro všechny z vás, kdo pracujete s lidmi.

Už přes 1,2 mil. Čechů na Linkedin je, možná tam jste i vy, ale umíte jej skutečně používat na 100%?

Přestaňte Linkedin využívat jen na sběr kontaktů a začněte tuhle síť využívat pro svůj business, osobní brand nebo firemní marketing. 

181018173428-0U5A4609.jpg

Nedělám klasická školení Linkedin, ale individuální konzultace, kde se naučíte všechno podstatné pro práci na síti. První část konzultace je věnována optimalizaci osobního profilu (protože osobní profil je základ). Zároveň si ukážeme, jak být více dohledatelní na Linkedin nebo jak využít profily jiných ke svému osobnímu marketingu.

V druhé části konzultace Linkedin se podíváme na to, jak hledat ty správné lidi a jak je především najít. Naučíte se klasické hledání, ale i pokročilejší metody včetně automatizace hledání na Linkedin, čístečně také hledání lidí, kteří jsou skryti. A mimo to vás naučím, jak efektivně pracovat s lidmi, které jste si našli a potřebujete využít pro svůj business.

V neposlední řadě si projdeme rozdíly mezi základním a premiovým účtem a ukážeme se pár fíglů, jak lze v rámci neplaceného profilu čerpat výhody toho prémiového, aniž byste museli investovat jedinou korunu.

Celým školením Linkedin je protkána vzájemná debata nad konkrétními způsoby využití sítě přesně pro vaše účely + řada postřehů z mé každodenní praxe a best practices, které denně používáme třeba pro hledání spíkrů na konference nebo prodej vstupenek.

Možná vás bude zajímat: 

Velikost českého Linkedin a sociodemografie

http://jiri-kratochvil.cz/blog/infografika-statistika-velikost-linkedin-v-cr/

Rozhovor o Linkedin pro Rádio ZET

http://www.zet.cz/tema/pri-pouzivani-linkedinu-zalezi-vice-na-interakci-v-ramci-skupin-nez-na-praxi-rika-j-kratochvil-7579

O Linkedin jsme také mluvil pro Sokolska33.cz

http://www.sokolska33.cz/socialni-site-nejsou-otazkou-jedne-vety-jedne-fotky-fulltime-job-rika-jiri-kratochvil-odbornik-linkedin/

 

Pro koho je školení Linkedin určeno?

 

Pro všechny marketéry, HRisty, copywritery, freelancery, majitele firem, vedoucí týmu, obchodníky, lidi z BforB

 

Co se na školení Linkedin naučíte 

 

Používat Linkedin jako nástroj své každodenní (obchodní) praxe pro osobní i firemní marketing, jako zdroj nových kontaktů, naučíte se efektivně navazovat nové obchodní vztahy, využívat Linkedin jako nástroj své propagace!

 

Bodový obsah konzultací Linkedin:

 

  • optimalizace osobního profilu
  • práci s osobním profilem
  • práci s profily ostatních pro svůj marketing
  • vyhledávání na Linkedin
  • rozšířené vyhledávání kontaktů
  • automatizaci vyhledávání
  • další nástroje mimo Linkedin
  • best practices
  • oslovování leadů na Linkedin
  • vaše dotazy

 

Sledujte mě na Linkedin, můj profil je tady

https://cz.linkedin.com/in/jirikratochvilcz

 

 

Reference ze školení Linkedin:

Absolvovala jsem lekci o LinkedIn s Jiřím a musím říct, že jeho přístup je velmi lidský a "user friedly". Umí věci vysvětlit jednoduše a srozumitelně. Z jeho podání je hned zřejmé, že jeho informace jsou podloženy praktickými zkušnostmi a nikoli jen teoretickou znalostí. V záplavě všech možných přednašečů o sociálních sítích, Jiří vyniká svojí hlubokou a praktickou znalostí problematiky. Mohu jen doporučit. Michaela Chytilová, Chytilová & spol. Patent & trade office


 

"Jirkovo školení určitě doporučuji. A nejen proto, že jsem díky němu hvězda LinkedIn :). Školení bylo věcné, jasné, dlouhé tak akorát a pomohlo mi zorientovat se v tom, v čem jsem tápala. Jirka vypíchl to podstatné, ale začlenil i dobré tipy. Super!" Lucie Vlková, Slůně svět jazyků

 "Na školení s Jirkou Kratochvílem jsem se vyzbrojila spoustou otázek. Všechny mi byly skvěle zodpovězeny a věřím, že díky jeho školení se opravdu každý může stát hvězdou LinkedIn. Za sebe můžu jen a jen doporučit!"

Lenka Šťastná, marketing manager"Měla jsem možnost účastnit se školení na téma sociální sítě, které pro nás (Svaz obchodu a cestovního ruchu). Mnohokrát děkuji za profesionální přístup a otevření nových obzorů. Sociální sítě využívám asi jako většina lidí v dnešní době. To je právě to zvláštní, že Vám někdo vypráví o celkem rutinní věci a Vy nestačíte koukat... Uvědomíte si, že to využíváte jen na 20%. O těch zbylých 80 % funkcí jsem si myslela, že jsou jen pro "hackery" nebo pro pár vyvolených jedinců. A ono ne! Dokážu to i já :-) Moc děkuji!!! "

manažerka SOCR"Ve čtvrtek jsem měl možnost účastnit se školení na sociální sítě konkrétně LinkedIn které vedl Jiří Kratochvíl. Musím řící, že Jirka se v tom opravdu orientuje a pomůže jak jednotlivci tak i firmě kvalitně a plnohodnotně využívat LinkedIn.
Jirko moc ti děkuji a ještě využiji tvé služby neboť informací bylo mnoho a je potřeba některé ještě dovysvětlit. "

Daniel Mozga, Swisslife"Skvělé školení Linkedin!"

Jakub Gondek, OlliesJirkovo školení Buďte hvězdou LinkedIn jsem absolvovala 17.3.2016 a mohu je každému opravdu vřele doporučit. Před školením jsem si pečlivě prostudovala, co nabízí Jirkova konkurence. Obsahově a šířkou záběru se mi Jirkův kurz již před samotnou výukou velice líbil a má volba byla tedy jasná. Výuka samotná pak má očekávání více než potvrdila. Mám možnost srovnat výuku s jinými kurzy na totéž téma, které jsem absolvovala. Jirkovo školení kvalitou, uceleností, obsahem i způsobem výuky převyšuje všechny mně známé kurzy v této oblasti. Se mnou kurz absolvovalo dalších 9 účastníků a všichni dávají na školení a Jirku jen ty nejlepší reference.
Moc děkuji Jirko a všem kurz opravdu doporučuji!
regionální ředitelka Business for Breakfast, Praha, Romana Křížová

 

 

 

 

 

A pro koho jsem rozjížděl sociální sítě?

hyundaimobis21.png

ano37.png  ckvt23.png

kvados59.png  opf56.png

veletrhhracek59.png feratt.png

viva71.png  BforB.jpg

patriotimsk2.png  vinogalerie16.png

storaenso.jpg  ladislav-vaclavec-big73.jpg

dalsi58.png

Vybraní klienti