já

Školení Linkedin: Buďte hvězda Linkedin

Školení Linkedin pro obchod a osobní brand

Linkedin už dávno není síť ajťáků nebo marketérů. Není to ani síť HR managerů nebo lidí hledající práci. Linkedin je skvělý nástroj pro budování osobního brandu a naprosto nezbytný pro všechny obchodníky, marketéry, networkery, personalisty a prostě pro všechny z vás, kdo pracujete s lidmi.

Už přes 650 tis. Čechů na Linkedin je, možná tam jste i vy, ale umíte jej skutečně používat na 100%?

Přestaňte Linkedin využívat jen na výměnu kontaktů a přijďte na zhruba 4 hodinové praktické školení, kde se naučíte, jak vyplnit osobní profil tak, aby vás nejen reprezentoval, ale také, abyste díky němu byli vidět.

Na školení Linkedin se také naučíte, jak publikovat obsah, jak správně hledat lidi (na Linkedin i mimo něj), jak najít "klíčníka" od dveří vaší vysněné firmy nebo jak efektivně navazovat kontakty.

V neposlední řadě si projdeme rozdíly mezi základním a premiovým účtem a ukážeme se pár fíglů, jak lze v rámci neplaceného profilu čerpat výhody toho prémiového, aniž byste museli investovat jedinou korunu.

Celým školením Linkedin je protkána vzájemná debata nad konkrétními způsoby využití sítě přesně pro vaše účely + řada postřehů z mé každodenní praxe.

Jestli stále váháte, zda je Linkedin tou správnou sítí pro vás, pak se podívejte na mou nejnovější infografiku, která mapuje velikost (a důležitost) Linkedin v ČR:

http://jiri-kratochvil.cz/blog/infografika-statistika-velikost-linkedin-v-cr/

Nebo si poslechněte rozhovor o Linkedin pro rádio ZET:

http://www.zet.cz/tema/pri-pouzivani-linkedinu-zalezi-vice-na-interakci-v-ramci-skupin-nez-na-praxi-rika-j-kratochvil-7579

 

Pro koho je školení Linkedin určeno?

 

Pro všechny marketéry, copywritery, freelancery, majitele firem, vedoucí týmu, obchodníky, lidi z BforB

 

Co se na školení Linkedin naučíte 

 

Používat Linkedin jako nástroj své každodenní (obchodní) praxe pro osobní i firemní marketing, jako zdroj nových kontaktů, naučíte se efektivně navazovat nové obchodní vztahy, využívat Linkedin jako nástroj své propagace!

 

Bodový obsah školení Linkedin:

 

 • velmi stručný úvod do Linkedin (Linkedin x Facebook) + sociodemografie českého Linkedin
 • tunning osobního profilu: co, jak a proč. Proč profil vyplnit, jak jej vyplnit, projdeme všechny bloky vedoucí k síle profilu Hvězda, ukážeme si fígle, jak se odlišit od "konkurentů", jak vyplnit profil, aby byl dohledatelný a jak profil “ohnout” právě pro vaše účely, aby nebyl pouhou vizitkou
 • projdeme si konkrétní práci s dovednostmi a doporučeními
 • ukážeme si, jak pracovat se sekcí "Kdo si prohlížel můj profil" a zda to lze nějak využít v praxi
 • práce s kontakty: efektivní navazování kontaktů, vyhledávání kontaktů, rozšířené hledání konktaktů, podmínky ve vyhledávání, tipy na externí vyhledávací nástroje, tipy na užitečné pluginy, další způsoby hledání na Linkedin, jak oslovit vaše kontakty i na jiných sítích
 • rozdíl mezi českou a anglickou verzí Linkedin
 • způsoby sdílení vlastního obsahu na zdi Linkedin + praktické tipy
 • Linkedin Publishing (Pulse): jak a proč jej využívat, konkrétní tipy pro každodenní praxi a práci s obsahem
 • Skupiny na Linkedin, od vyhledání skupiny přes její založení i praktické využití ve vašem marketingu
 • praktické tipy, fígle a "hacky" + užitečné pluginy, doporučení na další software ke zlepšení vaší práce na sociálních sítích
 • debata protkaná celým školením

 

https://cz.linkedin.com/in/jirikratochvilcz

 

 

Reference ze školení Linkedin:

Absolvovala jsem lekci o LinkedIn s Jiřím a musím říct, že jeho přístup je velmi lidský a "user friedly". Umí věci vysvětlit jednoduše a srozumitelně. Z jeho podání je hned zřejmé, že jeho informace jsou podloženy praktickými zkušnostmi a nikoli jen teoretickou znalostí. V záplavě všech možných přednašečů o sociálních sítích, Jiří vyniká svojí hlubokou a praktickou znalostí problematiky. Mohu jen doporučit. Michaela Chytilová, Chytilová & spol. Patent & trade office


 

"Jirkovo školení určitě doporučuji. A nejen proto, že jsem díky němu hvězda LinkedIn :). Školení bylo věcné, jasné, dlouhé tak akorát a pomohlo mi zorientovat se v tom, v čem jsem tápala. Jirka vypíchl to podstatné, ale začlenil i dobré tipy. Super!" Lucie Vlková, Slůně svět jazyků

 "Na školení s Jirkou Kratochvílem jsem se vyzbrojila spoustou otázek. Všechny mi byly skvěle zodpovězeny a věřím, že díky jeho školení se opravdu každý může stát hvězdou LinkedIn. Za sebe můžu jen a jen doporučit!"

Lenka Šťastná, marketing manager"Měla jsem možnost účastnit se školení na téma sociální sítě, které pro nás (Svaz obchodu a cestovního ruchu). Mnohokrát děkuji za profesionální přístup a otevření nových obzorů. Sociální sítě využívám asi jako většina lidí v dnešní době. To je právě to zvláštní, že Vám někdo vypráví o celkem rutinní věci a Vy nestačíte koukat... Uvědomíte si, že to využíváte jen na 20%. O těch zbylých 80 % funkcí jsem si myslela, že jsou jen pro "hackery" nebo pro pár vyvolených jedinců. A ono ne! Dokážu to i já :-) Moc děkuji!!! "

manažerka SOCR"Ve čtvrtek jsem měl možnost účastnit se školení na sociální sítě konkrétně LinkedIn které vedl Jiří Kratochvíl. Musím řící, že Jirka se v tom opravdu orientuje a pomůže jak jednotlivci tak i firmě kvalitně a plnohodnotně využívat LinkedIn.
Jirko moc ti děkuji a ještě využiji tvé služby neboť informací bylo mnoho a je potřeba některé ještě dovysvětlit. "

Daniel Mozga, Swisslife"Skvělé školení Linkedin!"

Jakub Gondek, OlliesJirkovo školení Buďte hvězdou LinkedIn jsem absolvovala 17.3.2016 a mohu je každému opravdu vřele doporučit. Před školením jsem si pečlivě prostudovala, co nabízí Jirkova konkurence. Obsahově a šířkou záběru se mi Jirkův kurz již před samotnou výukou velice líbil a má volba byla tedy jasná. Výuka samotná pak má očekávání více než potvrdila. Mám možnost srovnat výuku s jinými kurzy na totéž téma, které jsem absolvovala. Jirkovo školení kvalitou, uceleností, obsahem i způsobem výuky převyšuje všechny mně známé kurzy v této oblasti. Se mnou kurz absolvovalo dalších 9 účastníků a všichni dávají na školení a Jirku jen ty nejlepší reference.
Moc děkuji Jirko a všem kurz opravdu doporučuji!
regionální ředitelka Business for Breakfast, Praha, Romana Křížová

 

 

 

 

individuální školení (konzultace) LinkedIn - osobně / Skype

LinkedIn je profesní sociální síť, žádné fotky z dovolených, dětí nebo rodinných oslav. Tahle síť míří čistě na business a vaše profesní dovednosti. Z praxe vím, že už hodně čechů na LinkedIn je, ale jen pasivně. A přitom, když LinkedIn zařadíte do vaší každodenní pracovní agendy, může vám pomoci k šíření vašeho osobního brandu, najít nové klienty, práci nebo parťáky do týmu. Pořádně nevíte, proč by pro vás měla být síť Linkedin důležitá? Podívejte se na nejnovější infografiku Linkedin v ČR nebo si poslechněte můj rozhovor na rádiu ZET.

 

V rámci individuálního školení LinkedIn si v praxi ukážeme:

 • kompletně si projdeme váš LinkedIn profil
 • ukážeme, co je síla profilu a co ovlivňuje
 • projdeme každý blog osobního profilu vč. praktických ukázek
 • obecně, jak "vytunit" váš LinkedIn profil, abyste byli více vidět
 • projdeme novinky typu Rich media nebo Pulse
 • ukážeme si sílu skupin a jak skupiny na LinkedIn fungují
 • naučíte se třeba hledat nové lidi do týmu pomocí rozšířeného hledání nebo Sales Navigatoru
 • a naučíte se také, jak fungují firemní stránky a jak s nimi pracovat

Termín a místo školení je individuální v okruhu Ostravy nebo v Praze.

 

 

 

 

 

A pro koho jsem rozjížděl sociální sítě?

hyundaimobis21.png

ano37.png  ckvt23.png

kvados59.png  opf56.png

veletrhhracek59.png feratt.png

viva71.png  BforB.jpg

patriotimsk2.png  vinogalerie16.png

storaenso.jpg  ladislav-vaclavec-big73.jpg

dalsi58.png

Vybraní klienti